KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 6983053
nr 698 3053
Teckning
Akterspegel till Linjeskepp eller Fregatt, 1700-tal, 37 x 53, "112 Canoner"
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 23 maj 2011
kl 17:38:57
750 kr
1.000 kr
1.400 kr
1.900 kr
2.200 kr
2.500 kr